HAKKIMIZDA


Küçükali Geri Dönüşüm geçmişten günümüze nakliyat madencilik ve geri dönüşüm sektörlerinde büyük çaba ve emeklerimiz sonucunda sektörde güvenilir ve tanınmış bir marka haline gelmiştir. Firmamızın lider statüsünde olduğu nakliyat ve geri dönüşüm sektörlerinin gerektirdiği uzman kadro, araç ve gereçleri tam ve eksiksiz bir şekilde bünyemizde bulunduruyoruz. Geri dönüşüm sektörün özellikle 10 02 10 atık kodlu tufal’in resmi belgelerle alınıp revize edildikten sonra müşterilerimize sunmaktayız. Firmamızın genel prensibi ticarette güven ve devamlılık esasına dayanmaktadır. Çalıştığımız firmaların büyümesi gelişmesi ve ticari kazanç elde etmesi firmamızın en büyük güvencesidir.

Dünya çapında maden sektörü bir çok ülkenin gelir kaynağı olmuştur. Ülkemiz maden alanında zengin bir ülke olarak dünya sıralamasında yerini almaktadır. Firmamız yer altı madenleri alanında müşterilerin talep ve isteklerine göre çeşitli madenleri temin edip bunları revize ettikten sonra müşterimize sunmaktayız.

tufal, demir tozu, curuf, hurda, nakliyat, gebze tufal, gebze demir tozu, gebze curuf, gebze hurda, gebze nakliyat
Hakkımızda

Küçükali Geri Dönüşüm geçmişten günümüze nakliyat madencilik ve geri dönüşüm sektörlerinde büyük çaba ve emeklerimiz sonucunda sektörde güvenilir ve tanınmış bir marka haline gelmiştir.

Adres

+90 (262) 658 03 61

+90 (532) 217 99 04

kucukalinakliyat@gmail.com

Neredeyiz ?